O mnie

Moja firma to całe moje życie. Pracuję w zawodzie glazurnika nieprzerwanie od kilkunastu lat. Każde kolejne zlecenie traktuję jak nowe wyzwanie, któremu muszę sprostać.

Uwielbiam pracę z ludźmi. Jestem elastyczny i cierpliwy w wykonywaniu swojej pracy. Chętnie dzielę się wiedzą z klientami. Doradzam zarówno w podstawowych kwestiach jak i tych bardziej skomplikowanych.

Wiem, że każdy remont, budowa, czy wykończenie domu i mieszkania to dla ich właścicieli duży stres. Robię wszystko aby odciążyć Klienta w możliwie najszerszym zakresie. Kładę nacisk na jakość, funkcjonalność i ogólny końcowy efekt wykonywanych prac.
Od lat współpracuję z biurami aranżacji wnętrz oraz projektowania łazienek i kuchni. Wiem jakie rozwiązanie są najlepsze dla moich klientów i tylko takie im polecam.

Współpracując ze mną masz pewność, że powierzone prace będą wykonane bezbłędnie. Twoi goście będą olśnieni nowym wizażem mieszkania czy domu. Łazienki i kuchnie wykończone przeze mnie będą cieszyły oko przez wiele lat!

Zadzwoń już dziś pod nr tel. 608 556 483 aby umówić się na wizję lokalną i wycenę robót!

 

glazurnik_bydgoszcz_torun_inowroclaw_szubin.jpg

W zakresie projektowania łazienek współpracuję z projektantem:

Ewa Kubiak Tel. 66 00 333 99, mail: kubiakinspiracje@wp.pl

Mój teren działania to Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Szubin, Żnin, Tuchola, Koronowo, Świecie, Chełmno, województwo kujawsko-pomorskie, a także obszar całego kraju.

Wykonuję także usługi glazurnicze i remontowe na terenie Unii Europejskiej: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Czechy, Słowacja.

 

Powered by: Wordpress
kierunkowy 52 - katalog stron Agregaty prądotwórcze agregaty prądotwórcze Lokalizacja uszkodzeń kabli w ziemi Meble i kuchnie na wymiar