Remonty łazienek

Łazienka wykonana pod projekt

Wymagający klienci to dla mnie najlepsi klienci. Wykańczanie łazienek z przygotowanym projektem wizualizacji pomieszczenia to trudne zadanie dla każdego glazurnika. Należy tu bowiem zachować wszystkie wymiary, proporcje i układ elementów zgodny z zaprojektowanym modelem.

Wykonanie poniższej łazienki wymagało dużego nakładu pracy,  lecz efekt końcowy zadziwił Inwestora oraz jego rodzinę.


Oto co o wykonanej pracy napisał Inwestor:

Łazienka wykonana przez Pana Roberta zachwyciła nie tylko nas ale i spore grono naszych znajomych. Jednak zdjęcia, które tutaj widać nie oddają w pełni profesjonalizmu i tego ile serca włożył Pan Malak w jej wykończenie. Na danym etapie jej tworzenia, dopieszczany był każdy szczegół. Wszystko jest równe i idealnie wyszlifowane a w fugi na narożnikach tak małe, że ciężko wsadzić w nie igłę ;)Kultura osobista i podejście do klienta przez Pana Roberta stoi na bardzo wysokim poziomie. Wiem coś o tym, bo przez cały czas trwania budowy miałem do czynienia z różnymi „fachowcami” i przyznam się szczerze, że straciłem już wiarę, że są jeszcze w Polsce profesjonaliści którzy przy okazji nie zedrą z klienta ostatniego grosza. Reasumując, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Malakiem i mam nadzieję, że przyjdzie mi jeszcze w przyszłości z korzystać z jego usług. Pozdrawiam i życzę wielu tak udanych projektów.

Maciej Jóźwik

 

Powered by: Wordpress
kierunkowy 52 - katalog stron Agregaty prądotwórcze agregaty prądotwórcze Lokalizacja uszkodzeń kabli w ziemi Meble i kuchnie na wymiar